BULGARİSTAN VARNA – BURGAS

 

(1 Gece Konaklamalı)

 

1.GÜN:    Çanakkale  – Varna

22:00  Cumhuriyet Meydanında Toplanma ve hareket. Hamzabeyli (TÜRK) Sınır Kapılarında Gümrük & Pasaport işlemleri sonrası  BULGARİSTAN’a giriş.

 

2.GÜN:  Varna

Sabah Varna’ya varışımız ile birlikte Bulgaristan’ın üçüncü büyük şehri ve hem ticaret hem turizm alanında tüm Karadeniz’de söz sahibi bir kent Varna’yı gezmeye başlıyoruz. Bulgaristan’ın en büyük liman şehridir. Varna şehir turumuzda görülecek yerler arasında, 1880-1886 yılları arasında Bulgaristan’ın Osmanlı’dan kurtuluşu şerefine yapılmış Varna Katedralini geziyoruz. Stoyan Bacharov Drama Tiyatrosu, Opera Binası, Denizcilik Müzesi, Nicolaus Copernicus Rasathanesi ve Planetaryumu, Primorski Park panoramik olarak göreceğimiz yerler arasındadır. Varna gezimizin ardından otelimize giriş yapıyoruz.  Akşam yemeği ve konaklama

 

3.GÜN: Varna – Burgas – Çanakkale

Otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası 10:00 Burgas’a hareket ediyoruz. Öğle vaktinde Burgas’a varışımız ile Panoramik şehir turumuzu gerçekleştirip, Serbest zaman veriyoruz.  Buluşma saatinde buluşup Çanakkale ‘ ye hareket ediyoruz.

Kırklareli DEREKÖY Türk Sınırından geçerek, akşam saatlerinde Çanakkale’ye varıyoruz.

 

 

 

 

 

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER               

Varna’da 1 Gece Oda Kahvaltı Konaklama

Kişi Sayısına göre Lüks Araçla Ulaşım

Türkçe Rehberlik Hizmeti

 

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

Tüm Öğlen Yemekleri

Tüm Akşam Yemekleri

Tüm Özel Harcamalar, Müze Ören yeri Girişleri

Vize İşlem Ücreti

Zorunlu Seyahat Sigortası

Çıkış Fonu