TÜRK ADALARI

 1-3 Ağustos

AVŞA-PAŞA LİMANI-MARMARA

 (KAPIDAĞ YARIMADASI, ERDEK, KYZİKOS ANTİK KENTİ)

 

Buluşma Noktası: Cumhuriyet Meydanı

 

Buluşma Saati: 06:00

 

  1. GÜN: buluşma noktasından hareketle Biga-Bandırma üzerinden Erdek’e ulaşıyoruz. Kahvaltı molası veriyoruz, kahvaltı sonrasında bizi bekleyen özel teknemizle ülkemizin ikinci büyük adası Marmara Adasına doğru yola çıkıyoruz. Narlı Köyü yakınlarında yüzme molası veriyoruz, mola sonrasında teknede öğle yemeğimizi alıyor yaklaşık 2 saat sürecek yolculuk sonrasında adaya varıyoruz. Adaların merkezi olan ve Balıkesir ilçesi olan Marmara’da çay kahve molası veriyoruz. Mola bitiminde Avşa adasına doğru yola çıkıyoruz. Berrak denizin serinliğe bırakıyoruz kendimizi yüzme molası veriyoruz. Hareketli akşamları ile bizleri bekleyen Avşa merkezine varıyoruz. Otelimize yerleşiyoruz, isteyen misafirlerimizle akşam yemeğine çıkıyoruz (extra).
  2. GÜN: sabah kahvaltısı sonrası ada sahillerinde dolaşıyoruz, adanın keyifli sahillerinde vereceğimiz yüzme molaları sonrasında tekne öğle yemeğimizi alıyor ve Paşa Limanına varıyoruz isteyenler adayı gezerken dileyen misafirlerimiz plajın ve denizin tadını çıkarabilir. Serbest zaman sonrasında Erdek’e doğru yola çıkıyoruz ve Erdek sahilinde çay-kahve ve yemek molası veriyoruz. Mola bitiminde otelimize yerleşiyoruz.
  3. GÜN: otelde alacağımız kahvaltı sonrasında Kyzikos Antik kentini ziyaret ediyoruz, kazıların devam ettiği kentte tapınak kalıntılarını görüyor ve Erdekland’a gidiyoruz serbest zaman sonrası Bandırma Merkezine devam ediyoruz Sevgi yolunu görüyor sahilinde yürüyüşlerimi yapıyoruz öğle yemeği için vereceğimiz mola bitiminde yolumuza devam ediyor ve Çardak kasabasında Kum Adaya gidiyoruz çay-kahve molası sonrasında Çanakkale’ye dönüşümüzü gerçekleştiriyoruz.

 

Fiyata dahil hizmetler

+ Lüx araçla ulaşım

+ profesyonel rehberlik hizmeti

+ zorunlu seyahat sigortası

+ özel tekne ile ulaşım

+ çevre gezileri

+ teknede 2 öğle yemeği

+ 2 gece otel konaklaması

+ otellerde 2 sabah kahvaltısı

 

Fiyata dahil olmayanlar

+ ilk gün kahvaltı (kişi başı 20 TL)

+ akşam yemekleri

+ Erdekland giriş ücreti

+ şahsi harcamalar

+ teknede alınacak extralar

 

 

Kişi başı   475 TL

Sngl farkı 100 TL