TUR ÖZELLİKLERİ

1.Gece Yolculuğu

Siz değerli misafirlerimizle 22:00 Ataköy Atrium Cami Önü, 22:45 Metro City AVM Önü, 23:30 Kadıköy Evlendirme Dairesi Yanı noktalarından hareket ile gece yolculuğumuza başlıyoruz. Araç içerisinde ikramlarımız eşliğinde Bozüyük, Kütahya, Afyon güzergahını takip ederek Isparta’ ya doğru yol alıyoruz.

1.Gün Eğirdir, Kovada Gölü, Yazılı Kanyon

Güzergahımız üzerinde verilecek olan serbest kahvaltı molasının ardından programımıza Eğirdir ile başlıyoruz. Aynı isimle anılan gölün güney kıyısına kurulu olan bu kent tarihte birçok medeniyete ev sahipliği yapmış. Günümüzde kapalı çarşı olarak kullanılan Dündar Bey Medresesi, ilginç minaresiyle dikkat çeken Hızır Bey Cami ve Eğirdir Kalesini gezip Eğirdir Gölü ve Yeşil Adayı panoramik olarak seyredebileceğimiz Akpınar köyüne ulaşıyoruz. Burada değerlendirecek olduğumuz serbest zamanın sonrasında Kovada Gölü Milli Parkı’ na geçiyoruz. Kovada Gölü kıyısında gerçekleştirecek olduğumuz yürüyüşün ardından Yazılıkaya Kanyonu’na geçiyoruz. Öğle yemeğimizin ardından, eski bir köle olan Şair Epiktetos’un Hür İnsan şiirini okuyup St. Paul yolunda kısa bir yürüyüş gerçekleştiriyoruz. Gezilerimizin ardından Isparta merkezde yer alan otelimize ulaşıyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

2.Gün Gölcük Gölü, Salda Gölü, Burdur Müzesi, İnsuyu Mağarası, Sagalassos

Otelde alacağımız kahvaltı sonrasında göller yöresinin en güzel gölü Salda Gölü’ne ulaşıyoruz. Bembeyaz kumsalları, berrak suları ile Türkiye’nin Maldivleri olarak anılan bu gölün manzarasına hayran kalacaksınız. Sagalassos Antik Kenti’ne ulaşmadan önce Burdur Müzesi’nde bu kentten çıkarılan önemli arkeolojik eserleri görüyoruz. Müze gezisi sonrasında öğle yemeğimizi Burdur Gölü manzarasında alıp ülkemizde ziyarete açılan ilk mağara olarak sarkıt ve dikitleri ile ilgi çeken aynı zamanda mağara galerilerindeki su birikintileri mükemmel görüntüler sunan İnsuyu Mağarasını geziyoruz. Günümüzü Anadoluda’ki en görkemli antik kentlerden biri olan Sagalassos ile noktalıyoruz. Antoninler Çeşmesi’ni, mozaik yer döşemesiyle dikkat çeken antik dönem kütüphanesini görüp Pisidia Başkenti Sagalassos’tan ayrılıyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

3.Gün Gül Hasadı, Dönüş Yolculuğu

Sabahın erken saatlerinde otelimizden ayrılıp Güneykent kasabasındaki gül bahçelerine doğru geçiyoruz. Güneş etkisini göstermeden toplanması gereken güllerin nasıl toplandıklarını görüp geleneksel şekilde nasıl gül yağına dönüştürüldükleri hakkında bilgileri aldıktan sonra gül kokuları arasında fotoğraflarımızı çekiyoruz. Yöre kadınlarının çalışmalarını sergiledikleri Gül Evi’nde gül ürünleri ve Isparta Halıcılığı hakkında bilgi aldıktan sonra alışverişlerimizi yapıyoruz. Güneykent’teki gül kokulu saatlerin ardından dönüş yolculuğumuzu başlatıyoruz. Afyon, Kütahya, Adapazarı istikametinden İstanbul’a ulaşıyoruz. Başka bir Setur seyahatinde buluşmak üzere siz değerli misafirlerimize veda ediyoruz.

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

 • 19 – 21 Mayıs 5* Barida Otelde 2 gece Konaklama
 • Yarım Pansiyon ( 2 Adet Set Menü Akşam Yemeği, 2 Adet Açık Büfe Sabah Kahvaltısı)
 • Profesyonel Turist Rehberi eşliğinde Çevre Gezisi
 • Lüks Araçlar ile Ulaşım
 • Araç İçi İkramlar ve Hizmetler
 • Acenta İflas Sigorta Poliçesi

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 • Öğle Yemekleri
 • Tüm Yemeklerde Alınan İçecekler
 • Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri
 • Tüm Özel Harcamalar

Genel Şartlar

 • Paket tur fiyatlarımıza tüm vergiler dahildir. Turumuz minimum 35 kişinin katılımı ile gerçekleşecektir. Ulaşım araçlarımızın türü Minibüs, Midibüs ve Otobüs olarak değişmektedir. Ödemeler kredi kartı veya havale ile yapılmakta olup tüm bakiye tur satış esnasında tahsil edilmektedir. Setur öngörülen asgari katılımın sağlanamaması nedeniyle tur iptal bilgisini en geç 1 ay öncesinden yazılı olarak veya kalıcı veri saklayıcısı ile katılımcıya bildirerek turu iptal etme hakkına sahiptir. Tur rehberlerimiz Turist Rehberleri Hizmetlerine ilişkin yönetmelikte yer alan maddeler ışığında çalıştırılmaktadır. Tüketicinin, paket tur sözleşmesinin imzalanmasından itibaren 7 gün içinde herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin cayma hakkı bulunmaktadır. Genel Şartlar tur programının ayrılmaz bir parçasıdır ve tur programından bağımsız düşünülemez. Gezi süresi 2 gece 3 gündür. Çocuk indirimleri iki yetişkin yanında uygulanıp, tek bir çocuk için kullanılır. 0 – 6 yaş çocuklarda otel konaklamasında yatak verilmeyebilir. Tur esnasında rehberimiz belirtilen programa mümkün olduğunca uymak kaydı ile beklenmeyen hava ve yol şartlarına göre tur programında değişiklik yapabilir. Tur esnasında Setur sözleşmeye aykırılığın; katılımcının kusurunun bulunması, sözleşme ifa sürecine dahil olmayan üçüncü bir kişinin beklenmeyen ve önlenemez bir davranışının bulunması, mücbir sebep, paket tur düzenleyici ve aracısının gerekli tüm özeni göstermelerine rağmen öngöremedikleri ve engelleyemedikleri bir olayın meydana gelmesi durumu hallerinde sorumlu değildir. Bu broşürde yer alan bilgiler paket tur düzenleyicisi ve aracısı için bağlayıcıdır.