EFES – ŞİRİNCE – BULDAN – PAMUKKALE

KARAHAYIT-KAKLIK MAĞARASI- DENİZLİ

Buluşma Yeri: Cumhuriyet Meydanı

Buluşma Saati: 01:00

 1. Gün: 

Gece yolculuğumuzun ardından sabah saatlerinde Şirince’ye varıyoruz. Ege’nin adı gibi şirin bu köyünde köy kahvaltımızı yapıyoruz. Tarihi köy sokaklarında nostaljik yürüyüş yaparak fotoğraflarımızı çekiyoruz, alışveriş yapmak üzere serbest zaman veriyor ve zaman bitiminde aracımızda buluşarak antik dönemin en önemli kentlerinden birisi olan Efes’e doğru yola çıkıyoruz. Odeon, Kuretler Caddesi, Latrin ,Skolastika Hamamı ,Celsus

Kütüphanesi, Aşk Evi, Agora, Tiyatro, Trajan Çeşmesi, Hadrian Tapınağını ve Anadolu’nun  en büyük tiyatrosunu görerek kent ziyaretimizi bitiriyoruz. Denizli’ye devam ediyoruz. Karahayıt Kasabasındaki otelimize yerleşiyor ve termal havuzlarda günün yorgunluğunu atıyoruz. (Konaklama KARAHAYIT)

 1. Gün: 

Otelde alacağımız sabah kahvaltısı sonrası Kırmızı Su bölgesine giderek kaynağından şifalı su içiyoruz bölgede vereceğimiz serbest zaman sonrası Hierapolis Antik Kentine doğru yola çıkıyoruz. Pamukkale travertenlerini görüyor doğa harikası oluşumları izleyerek huzur buluyoruz fotoğraflarımızı çekiyor ve antik dönem dünyasının en  önemli tiyatrolarından bir tanesi olan yapıyı ziyaret ediyoruz. Ziyaret sonrası  serbest zaman veriyoruz. Serbest zaman sonrası tekstil fabrika satış mağazasına giderek alışveriş için serbest zaman veriyoruz. Günü hafif programla tamamlayarak otelimize dönüyoruz. (Konaklama KARAHAYIT)

 1. Gün: 

Otelde alacağımız sabah kahvaltısı sonrasında otelden ayrılıyor ve Kaklık Mağarasına doğru yola çıkıyoruz. Doğal oluşumlarıyla dikkat çeken mağarayı görüyor fotoğraflıyoruz. Müthiş bir görsel şölen sunan doğa harikası içerisinde yapacağımız yürüyüş sonrası Buldan’a hareket ediyoruz. Tekstil kentinde serbest zaman veriyoruz zaman bitiminde Çanakkale’ye dönüş yolculuğuna başlıyoruz. Bir başka Yeni Anafartalar Tur organizasyonunda buluşmak üzere vedalaşıyoruz.

         Fiyata dahil hizmetler;                                            Fiyata dahil olmayan hizmetler;  

 • 2 gece lüx otelde konaklama                                          Müze ören yerleri giriş ücretleri
 • Otelde 2 sabah kahvaltısı                                                Tüm şahsi harcamalar
 • Otelde 2 akşam yemeği                                                   Öğle yemekleri
 • İlk gün sabah kahvaltısı                                                  Dönüş yolunda akşam yemeği
 • Kişi sayısına göre araç ile ulaşım
 • Profesyonel rehberlik
 • Zorunlu seyahat sigortası
 • Araç içi ikramlar