BATUM TURU

  1. GÜN:

06:10 Çanakkale-Ankara uçuşumuzu yapıyor aktarma yaparak Trabzon uçağına geçiyoruz.

08:10 Ankara – Trabzon uçuşumuzu yapıyoruz Trabzon Havaalanında bizi bekleyen otobüsümüzle buluşuyor ve kahvaltımızı almak üzere Zigana Yörük Çadırına gidiyoruz. Kahvaltı sonrasında Trabzon Ayasofya’sını görüyor ziyaretimizi yapıyoruz. Fotoğraflarımızı çektikten sonra Atatürk Köşküne gidiyoruz, Trabzon’un en önemli eserlerinden biri olan ve Büyük Atatürk’ün vasiyetini yazdığı binayı ziyaret ediyoruz ve Trabzon işi kazaziye ile ilgili bilgi alıyor ve alışveriş molası veriyoruz. Mola bitiminde Batum’a gitmek üzere yola çıkıyoruz. Gümrük geçişlerimizi yapıyor otelimize yerleşiyor ve günün yorgunluğunu atıyoruz. Akşam yemek ve eğlence. Konaklama BATUM.

 

  1. GÜN: Otelde kahvaltı sonrası dileyen misafirlerimiz ile şehir turu yapıyoruz, Medea Anıtı, Piazza Meydanı, Tiyatro Meydanı göreceğimiz yerler arasında, dünyanın en büyük Botanik Parklarından birini de görme şansı buluyor ve şehir turumuzu bitiriyoruz. Akşam isteyen misafirlerimiz Casino’yu değerlendirebilir isteyenler hareketli Batum gecelerine eğlencenin tadını çıkarabilir.
  1. GÜN: otelde kahvaltı sonrasında Batum’dan ayrılıyor dönüş yolunda Gonia Kalesini fotoğraflıyoruz, Aziz Andrew’in anıtını görüyor ve fotoğraflarımızı çekiyoruz. Gümrük geçişlerimizi yaptıktan sonra Öğle yemeği sonrasında Sürmene’ye devam ediyoruz bıçak alışverişi ve çay alışverişi yapıyoruz. Akşam saatlerinde Trabzon Havaalanına varıyoruz ve uçak saatini beklemeye başlıyoruz.

 

Fiyata dahil hizmetler;

Çanakkale – Trabzon

Trabzon – Çanakkale uçak biletleri

2 gece lüx otelde konaklama

Profesyonel rehberlik hizmeti

Otelde 2 sabah kahvaltısı

Otelde 2 akşam yemeği

İlk gün sabah kahvaltısı

Tüm çevre gezileri

Yurtdışı çıkış harcı

 

Fiyata dahil olmayanlar

Oteldeki ekstralar

Öğle yemekleri ve tüm şahsi harcamalar, müze girişleri

Dönüş günü akşam yemeği